NONSTOP 2018 opäť s novinkami

20.06.2018, team NONSTOP

Už 30.6.2018 o 10.00 hod. štartuje 27. ročník NONSTOP 24 hodinového basketbalu medzi družstvami NBA a PDbasket. A opäť sa máme na čo tešiť, pretože aj tento ročník prinesie množstvo noviniek, či už pre hráčov, divákov, alebo pre tých najmenších. A aj tento rok prislúbili svoju účasť aj profesionálni hráči najvyššej basketbalovej ligy.


Opäť nebudú chýbať stánky s občerstvením, ktoré budú otvorené nonstop a tentokrát s vyšším počtom výdajní, nafukovací hrad a vedľajšie koše pre najmenších, vo večerných hodinách živá kapela RIOS, medzi 16.00-17.00 hod. si zahrajú na hlavnom ihrisku družstvá detí do 14 rokov. Samozrejme bude aj tradičné vypúšťanie lampionóv, maľovanie detí na tvár a projekcia zápasu z MS vo futbale na plátne vedľa ihriska.


Oficiálne otvorenie je na pláne o 18.00 hod. za účasti starostu obce Nedožery-Brezany a prvykrát aj za prítomnosti zástupcu mesta Prievidza.


Medzi novinkami tohto roka bude patriť stanovisko pre TAXI služby, súťaž o automobil KIA na 1 týždeň s plnou nádržou, vystúpenie už veľmi známych BC ladies, elektro autíčka pre najmenších, vonkajšia sprcha pre hráčov, osvetlenie bočného ihriska a stanového priestoru, či profesionálny moderátor vo večerných hodinách...


Tešíme sa na vašu návštevu a hráčom držíme palce, nech vyhrá lepší!


A nezabudnite sa prihlásiť do súťaže o auto KIA Stonic, stačí po stretnutí napísať víťazné družstvo do komentára na FB stránke KIA Prievidza.

späť