Nonstop 2020 sa odohrá!

10.06.2020, team NONSTOP

Pre priaznivcov basketbalu a hlavne akcie NONSTOP 24 máme potešujúcu správu, a to, že po uvoľnení opatrení kvôli Covid-19, sa podujatie uskutoční v pôvodnom termíne 4.-5.7.2020, tradične na ihrisku ZŠ v Nedožeroch-Brezanoch. Pokúsime sa aj napriek výraznému úbytku sponzovor zachovať všetky atrakcie (živá kapela, nafukovací hrad, maľovanie na tvár, súťaže,...).

Tento rok bude zmena pre hráčov, štartovné sa platiť nebude, iba záloha za dres (20€, ktore sa vrátia po odovzdaní dresu), zároveň nebude zadarmo kapustnica ani lístky na pivo/kofolu, ktoré boli v minulosti v štartovnom. Občerstvenie a stánky s jedlom ako po minulé roky. Počet hráčov bude limitovaný počtom dresov (50 každé družstvo) a prednosť dostanú hráči, ktorí sa zúčastnili akcie už v minulosti, nahlásili v dostatočnom predstihu dopredu na kontakty uvedené nižšie alebo zaplatili zálohu za dres (20€) na účet podľa pokynov nižšie.

Pre úbytok sponzorov by sme chceli zároveň poprosiť podnikateľov a priaznivcov tejto akcie o prípadné príspevky. V prípade záujmu za oplátku budú vyhradené miesta na reklamu za ihriskom, uverejnenia v ročníkovej knihe a vyhlásenia počas podujatia.

Tešíme sa na stretnutie už na 29. ročníku jedinečného NONSTOP basketbalu pod holým nebom.


Info:
Hrať sa bude za každého počasia - pripravená telocvičňa. Každý účastník štartuje na vlastné riziko! Doporučujeme si na noc doniesť viac tričiek, teplé oblečenie (mikiny, tepláky), deku, poprípade spacáky a stany.

Prihlasovanie:
- už len na mieste

Účet na záväzné prihlásenie:
SK32 0900 0000 0051 4549 5959, kde do poznámky pre prijímateľa treba uviesť svoje meno a vybrať družstvo “NBA” alebo "PD", navyše môžete uviesť aj číslo dresu "10", prípadne veľkosť (M,L,XL).
Na tento účet môžete prípadne prispieť na akciu (poteší aj 5€ ako minulé roky), stačí uviesť "SPONZORSKE 5eur". Všetky prostriedky do posledného centu budú minuté na zabezpečenie akcie, v prípade zostatku ostanú do ďalšieho roka.

V prípade, že hráčom je osoba mladšia ako 18 rokov, je pri registrácii potrebné odovzdať informatívny súhlas rodiča, na stiahnutie tu.Organizátori NONSTOP 24

plagát Nonstop basketbal 2020

späť