NONSTOP 2021 - prihlasovanie

03.06.2021, NONSTOP

NONSTOP 24 hodinový basketbalový zápas sa uskutoční v termíne 3.-4.7.2021, tradične na ihrisku ZŠ v Nedožeroch-Brezanoch.

Tešíme sa, že vďaka uvoľneniu opatrení COVID 19 budeme tento rok môcť osláviť okrúhle 30 výročie tohto jedinečného podujatia. Aj tento rok nebude chýbať dobrá zábava, živá hudba, súťaže a atrakcie pre deti a všetko, čo k tomuto podujatiu patrí.
Ani tento rok hráči nebudú platiť štartovné, ale iba zálohu za dres (20€, ktore sa vrátia po odovzdaní dresu). Počet hráčov bude limitovaný počtom dresov (50 každé družstvo) a prednosť dostanú hráči, ktorí sa zúčastnili akcie už v minulosti, nahlásili v dostatočnom predstihu dopredu na kontakty uvedené nižšie alebo zaplatili zálohu za dres (20€) na účet podľa pokynov nižšie.

Pre úbytok sponzorov by sme chceli zároveň poprosiť podnikateľov a priaznivcov tejto akcie o prípadné príspevky. V prípade záujmu za oplátku budú vyhradené miesta na reklamu za ihriskom, uverejnenia v ročníkovej knihe a vyhlásenia počas podujatia.

Tešíme sa na stretnutie už na jubilejnom 30. ročníku jedinečného NONSTOP basketbalu pod holým nebom.


Info:
Hrať sa bude za každého počasia - pripravená telocvičňa. Každý účastník štartuje na vlastné riziko, odporúčame si na noc doniesť viac tričiek, teplé oblečenie (mikiny, tepláky), deku, poprípade spacáky a stany.

Prihlasovanie:
- za tím NBA: prihlasovanie už len na mieste
- za PDBASKET: prihlasovanie už len na miesteOrganizátori NONSTOP 24

plagát Nonstop basketbal 2021

späť