NONSTOP 2023 - prihlasovanie

06.06.2023, team nonstop

NONSTOP 24 hodinový basketbalový zápas sa uskutoční v termíne 1.-2.7.2023 (štart o 10:00 hod.), tradične na ihrisku ZŠ v Nedožeroch-Brezanoch.

Nebude chýbať dobrá zábava, stánky s občerstvením, detská tanečná skupina Passion, súťaže, atrakcie pre deti a všetko, čo k tomuto podujatiu patrí.
Ani tento rok hráči nebudú platiť štartovné, ale iba zálohu za dres (20€, ktorá sa vráti po odovzdaní dresu). Počet hráčov bude limitovaný počtom dresov (50 každé družstvo) a prednosť dostanú hráči, ktorí sa nahlásili na kontakty uvedené nižšie.

Pre nižší počet sponzorov by sme chceli zároveň poprosiť podnikateľov a priaznivcov tejto akcie o prípadné príspevky. V prípade záujmu za oplátku budú vyhradené miesta na reklamu za ihriskom, uverejnenia v ročníkovej knihe a vyhlásenia počas podujatia.

Tešíme sa na stretnutie už na 32. ročníku jedinečného NONSTOP basketbalu.


Info:
Hrať sa bude za každého počasia - pripravená telocvičňa. Každý účastník štartuje na vlastné riziko, odporúčame si na noc doniesť viac tričiek, teplé oblečenie (mikiny, tepláky), deku, poprípade spacáky a stany.

Prihlasovanie:
- za tím NBA: Braňo - leitmanbranislav@gmail.com
- za PDBASKET: Kiro - nonstopbasket@gmail.com

Účet na záväzné prihlásenie/sponzoring
(majiteľom účtu je neziskovka NONSTOP 24, o.z., IČO: 51730057):

SK32 0900 0000 0051 4549 5959, kde do poznámky pre prijímateľa treba uviesť svoje meno a vybrať družstvo “NBA” alebo "PD", navyše môžete uviesť aj číslo dresu "15", prípadne veľkosť (M, L, XL).
Na tento účet môžete prípadne prispieť na akciu (poteší aj 5€ ako minulé roky), stačí uviesť "SPONZORSKE 5eur". Všetky prostriedky do posledného centu budú minuté na zabezpečenie akcie, v prípade zostatku ostanú do ďalšieho roka.

V prípade, že hráčom je osoba mladšia ako 18 rokov, je pri registrácii potrebné odovzdať informatívny súhlas rodiča, na stiahnutie tu.Organizátori NONSTOP 24

plagát Nonstop basketbal 2023

späť